Europejskie Centrum

Dochodzenia Odszkodowań

 

Ul. H. Sienkiewicza 5 lok. 47

15-092 Białystok

tel.: 085 741 44 33, 505 123 300

      Jeśli myślicie o możliwościach rozwoju, osiąganiu ponadprzeciętnych dochodów oraz posiadacie odpowiednią motywację do pracy - to najprawdopodobniej przeglądacie właściwą ofertę.

 

      Atrakcyjny system wynagrodzeń, czas pracy dostosowany do Państwa oczekiwań, fachowe szkolenia – to wszystko co może zaoferować ECDO, z którym być może za niedługo zaczniecie współpracę !!!

 

      EUROPEJSKIE CENTRUM DOCHODZENIA ODSZKODOWAŃ z siedzibą w Białymstoku niczego nie sprzedaje, wręcz przeciwnie - pomaga osobom poszkodowanym w niesieniu wszechstronnej i profesjonalnej pomocy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych i odzyskiwaniu należnych odszkodowań.

 

      Jesteśmy firmą oferującą najwyższą jakość usług, kierując się w swojej działalności wyłącznym dobrem klienta. Naszym celem jest stać się dominującą firmą na rynku odszkodowań na terenie woj. podlaskiego oraz Polski północno - wschodniej, poprzez stworzenie rozpoznawalnej marki, zmieniając przy tym dotychczasowy wizerunek agenta w osobę o wysokim statusie społecznym i majątkowym. Nasi przedstawiciele /konsultanci/ będą dumni z pracy w naszej firmie.

 

      Osobom zdecydowanym na współpracę oferujemy przeszkolenie w przedmiotowym zakresie, zapewniamy materiały zawierające kompendium wiedzy i niezbędną do pracy dokumentację, fachowe porady, cykliczne szkolenia, całodobowy kontakt z prawnikami firmy w sprawach wymagających bezpośrednich konsultacji.

 

 

ZAPRASZAMY !!!