Europejskie Centrum

Dochodzenia Odszkodowań

 

Ul. H. Sienkiewicza 5 lok. 47

15-092 Białystok

tel.: 085 741 44 33, 505 123 300

Europejskie Centrum Dochodzenia Odszkodowań z siedzibą w Białymstoku przy ulicy H. Sienkiewicza 5 lok. 47, specjalizuje się w dochodzeniu wszelkiego rodzaju odszkodowań zarówno od Towarzystw Ubezpieczeniowych, jak również innych podmiotów. Działamy głównie w województwie podlaskim – Białystok i okolice oraz mazowieckim – Warszawa i okolice.

 

Odszkodowanie to świadczenie, jakie należy się poszkodowanemu za wyrządzenie szkody od podmiotu, który tę szkodę wyrządził lub ponosi za nią odpowiedzialność. Korzystając z pomocy firm ubezpieczeniowych oraz działających dla nich agentów, w kilka minut można ubezpieczyć się niemalże na każdą ewentualność. Problem pojawia się jednak, kiedy chcemy wyegzekwować od firmy ubezpieczeniowej odszkodowanie. Niestety, niechlubną zasadą przy wypłacie świadczeń przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe jest znaczne zaniżanie kwoty należnego odszkodowania lub też wydawanie decyzji odmawiających wypłaty odszkodowania. Europejskie Centrum Dochodzenia Odszkodowań skutecznie walczy z tego typu praktykami! Pomagamy naszym Klientom zminimalizować wszelkie koszty oraz szybko i sprawie pozyskać należne odszkodowanie.

 

W ostatnich latach zauważyć można, iż wysokość odszkodowań wypłacanych przez ubezpieczycieli, a także kwot zasądzanych tytułem odszkodowania przez sąd znacznie wzrasta. Ponieważ jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie, z nami uzyskasz najwyższe odszkodowanie.

 

Jeżeli uległeś wypadkowi, zgłoś się do nas! Być może nawet nie wiesz, że przysługuje Ci odszkodowanie ! Nasz profesjonalny zespół udzieli Ci niezbędnych wskazówek oraz podejmie wszelkie kroki, celem wyegzekwowania należnego odszkodowania !

 

DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ TO NASZA SPECJALNOŚĆ!

 

Więcej informacji na temat działalności firmy znajdziesz w zakładce „Oferta”